سامانه تسهیلات ارزی و غیرارزی

سامانه تسهیلات دانشجویان خارج از کشور

سامانه ارزشیابی دانش آموختگان

سامانه ارزشیابی دانش آموختگان خارج از کشور

سامانه انتقال دانشجویان

سامانه انتقال دانشجویان خارج از کشور

سامانه دانش آموختگان

سامانه دانش آموختگان داخل کشور

سامانه انصراف از تحصیل

سامانه انصراف از تحصیل

اطلاعیه های مهم
در راستای توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسریع در انجام امور آموزشی دانشجویان و دانش آموختگان خارج از کشور از روز شنبه مورخ 1394/8/9 مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی درتشکیل پرونده های جدید، تنها مدارکی را مورد بررسی قرار خواهد داد که اصالت آنها از طریق سامانه تائید اسناد کنسولی وزارت امورخارجه (تاک) احراز شده باشد.
مقتضی است دانشجویان متقاضی انتقال از خارج کشور و دانش آموختگان خارج متقاضی ارزشیابی مدارک تحصیلی، دانشجویان متقاضی تسهیلات ارزی، نسبت به ثبت نام و ارائه مستندات از طریق سامانه تاک http://tak.mfa.ir (سامانه تایید اسناد کنسولی) و هماهنگی با سرکنسولگری های جمهوری اسلامی ایران درکشور محل تحصیل خود اقدام نمایند و کد رهگیری برای هر مدرک را اخذ نمایند.
تصویر گواهی اشتغال به تحصیل/مدارک تحصیلی تایید شده و دارای کد رهگیری را از طریق سامانه تاک (سامانه تایید اسناد کنسولی) و گزینه بررسی صحت مدرک قابل دریافت است، برای دریافت اینجا را کلیک نمایید. پس از دریافت تاییدیه دارای کد رهگیری، آنرا در سامانه مورد نظر بارگذاری کنید، در غیر اینصورت امکان ارائه خدمات میسر نخواهد بود.
برای آشنایی بیشتر از چگونگی اخذ تاییدیه از سامانه تاک(سامانه تایید اسناد کنسولی) اینجا را کلیک نمایید.
برای مشاهده دانشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اینجا کلیک نمایید